Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Ablakos #115161 üzenetére

    Szerintem oda csak egy csőtengely kell,meg a gyors-szár hozzá.Mérd meg és keress egy hozzávalót.

    (#115160) Lami66...itt elterjedt vélekedés,hogy 100e fölött még mindig nem versenyképesek a Decathlonos kerékpárok,aminek fő oka továbbra is a kerékpár alapját képező váz minősége.Ez a vélemény volt rosszabb is (van szerelő kolléga aki korábban dolgozott náluk,tehát van megbízható információnk erről),aztán felhasználói tapasztalatok és nemzetközi tesztek alapján némiképp javult a helyzet,de az általános vélekedés egyelőre az,hogy vázaik még mindig nem versenyképesek,sem súly,sem dizájn,sem merevség,vagy pontosság szempontjából a nevesebb márkákkal szemben.Megjegyzem,hogy a prémium kategóriás termékeikről (itthon nem igazán kaphatók) nincs tapasztalat,így azokkal akár más is lehet a helyzet.Az utóbbi montira feliratkoztam az idei mozgásvilág tesztnapon,de nem jött össze (már nem is tudom miért :F ) az időpont,így elmaradt az a 20-25 perces próba mely némi képet adhatott volna egy Decas prémium kerékpárról is.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák