Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    Utólag is szeretném exkuzálni magam, amiért csak most végeztem el a házi feladatom.
    Átsiklottam valamiért idáig az összefoglaló fölött, amit most áttúrtam olyan 80%osan. Nem is értem hogy nem vettem észre, pedig nem tegnap regeltem.

    A lényeg, hogy értem már a problémátokat az olcsó szarokkal, az oldjuk meg ezzel azzal hozzáállással.
    Technikai sport ez is, nem érdemes egy négyes golffal indulni a forma1-ben.

    Azok alapján amiket olvastam megállapíthatom, hogy a maximum amit kihozhatok a jelenlegi kávézásból ahhoz kell egy jó daráló (hagyom a faszba a kézi minimillt, inkább összerakok egy CM702-re). Utána azzal már tudok a kotyogósban is főzni valami használhatót (egy kis kétszemélyes Top Moka van hozzá), plusz a Hario v60-at is hadisorba tudom állítani, esetleg megtanulni, hogy a french pressből hogyan tudok valamit kihozni (ikeás, jobb mint a semmi alapon, de ha nagyon ergya akkor hagyom).
    Ezen kívül a most meglévő kávékat fel kell élnem (bolti előfóliázott fosok, meg előre őrölt akármik, plusz egy zacsi one eleven chinga aa (vagy mi)), utána pedig onnan beszerezni a kávét, ahonnan ajánlott; frissen pörkölve és külön elcsomagolva itthon adagokra.
    Addig pedig bújom amiket írtatok, írtok.

    Köszönöm a türelmet eddig is, meg a megértést, hogy kimaradt magam sem értem hogy az összefoglaló.

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák