Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #51177472

    törölt tag

    válasz r3dsnake #55905 üzenetére

    egyébként ne értsd félre, nem téged támadtalak és igazából a videódat sem néztem meg, csak ez a véleményem.
    Más:
    Adott egy elvileg Orange függő i5. 6ezret mondott a csávó, hogy annyiért függetlenítik (vagy geveyyel, gőzöm nincs). Serial alapján le tudom ellenőrizni hogy milyen függő? Nézegettem oldalokat, de az én telómra is össze vissza dobálták ki a függőséget.. megbízható van esetleg? vagy milyen adatot kéne elkérnem a sráctól? :U

    [ Szerkesztve ]

  • J00hnny

    aktív tag

    válasz r3dsnake #55905 üzenetére

    Akkor én is leírom a véleményem és a tapasztalatom. És igen, én is a barátnőm telefonjára fogok hivatkozni :D

    1. adott egy iPhone4, (nem S!)
    2. gyári független
    3. iOS7
    4. Mi külföldön élünk, HA az itteni szolgáltató (Sunrise) kártyája van benne, újraindítás után ~szinte olyan a telefonon az iOS7 mint az én 4S-emen.
    5. A múlt héten otthon volt Magyaro.-n és betette a magyar T-s kártyát, újraindítás után a telefon laggol, szaggat mint az isten. Visszatetettem vele a külföldi kártyát és a szaggatás az előzőekhez képest megszűnt. Igaz roamingon volt addig a pár napig otthon, de legalább használni tudta.

    Aki tudja erre a választ, hogy a laggolásnak mi a frász köze van a szolgáltatói kártyához annak várom a magyarázatát.

    Update: Most éppen itt állt mellettem az asszony és kipróbáltam SIM nélkül is, mert eddig úgy nem teszteltem. (mármint a telefont ;) ) ...olyan mint a külföldi kártyával...

    [ Szerkesztve ]

    "There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

Új hozzászólás Aktív témák