Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Dr. Oid #309239 üzenetére

    Ezzel semmi baj, nyilván minden rendszernek megvannak az objektív és szubjektív előnyei meg hátrányai. De mindkettőbe belenyaltam már és Android közösségekben sokkal kevésbé tapasztalom azt az elemi idegességet, ha valaki hibákról, hiányosságokról beszél. Talán mert olyan sok éven át az volt, hogy tök jogosan lehetett szidni azért, mennyit kell barkácsolni rajta, hogy jó legyen, csak közben elteltek az évek és az Androidra ez már közel sem igaz. De mielőtt emberek 400-600 ezer forintokat ellocsolnak egy telefonra, lehet jobb döntést tudnának hozni, ha nem lenne ennyire alultárgyalva ha valamiben az iOS gyengébb és nem 4-5-6 évvel ezelőtti tapasztalatok lennének összehasonlítva. Vannak hátrányok, amik engem például nem különösebben érintenek, mások azért kicsit jobban.

  • vadkörte

    addikt

    válasz Dr. Oid #309239 üzenetére

    Amikor mezei mobilról - SonyEricsson Z600 - váltottam Symbian S60-ra, szívem szerint a falnak rohantam volna. Amikor S60-ról váltottam Androidra, eleinte erős suicid késztetésem voltak.
    Amikor először találkoztam MacOS-sel, szerettem volna egy kihegyezett karóval torkon szúrni azt a barmot aki megálmodta. Majd elkezdtem linux-ozni és eljött az érzés, hogy beleharapnék az almába. Így lettem Win-esből almás. 3 nap elég volt, hogy megszokjam a MacOS-t. Hiba nélküli? Nem. Tökéletes? Hajajj... Nagyon nem... Hisztis? :F Néha rosszabb mint egy szőke olasz nő. :DDD (épp most kényszerülök lecserélni egy 3,5"-os külső RAID házat mivel PC-n és Manjaro-n tökéletesen működik, ellenben a Mac Mini bacik felismerni)
    Ha váltok - átgondoltam az utóbbi hetekben sok mindent és vannak dolgok amiket elengedek, és egy nagyon nagyot lépek - Android-ról iOS-re valószínűleg lesznek problémáim, de remélhetőleg a helyén tudom kezelni.

    #309235 FerNandor
    Azon szerencsés helyzetben vagyok, hogy egy kollégának van 15Pro-ja. Elkérem tőle és lövök pár teszt 48MP-es proRAW-ot.

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák