Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz gyapo11 #291364 üzenetére

    Igen, a világon mindenhol profitból élnek, és mégis. Bemész Ausztriába egy boltba, ott sír a szomszéd gyerek, hogy anya még azt vedd meg, persze anya nem, mert azért nem kőgazdag magyarok. Odajön a boltvezető, vagy részlegvezető volt nem tudom, és azt mondja hogy tessék és odanyújta a gyereknek és végig mosolyog rá és az anyukára, és megbeszéli a pénztárossal, hogy nem kell fizetniük (gondolom a saját számlára ment).
    Ott van Görögország egész napos sétahajó. Otthon hagytuk véletlenül az egyik jegyet. Azt mondta semmi gond, biztosan megvettük, szálljunk fel nyugodtan.
    Ott van Olaszország. Már zárt a fagyis, ennek ellenére kiszolgáltak, és nem küldtek el az anyámba.
    Vagy ott van Horvátország, ahol egyik ékszeresnél vettem a páromnak egy szép gyöngy ékszert, amiről 2 nap múlva leesett a gyöngy. Mivel még a nyaralásból volt hátra 4 nap, és nem voltak messze visszavittem, és az ARCOMRA emlékezett, nem kellett a számla, és fél nap alatt megjavították, és azóta sincs vele gond.
    Ezek az emberek nem csak profitból élnek, hanem értik azt, hogy még több profitot teremtsenek, mert tudják, hogy az elégedett és boldog ügyfél még több profitot hoz vagy közvetlenül, vagy közvetve.
    Nah ez egy lényeges különbség a nyugati országok, és a balkáni felfogású megkeseredett magyar emberek között.

Új hozzászólás Aktív témák