Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    válasz Imi1981 #288096 üzenetére

    Egyik rendszer sem hibátlan, olyan nincs. De most másodjára fordul Velem elő, hogy hiába testreszabhatóbb az Android meg minden ilyesmi, mégis vágyom vissza az iOS-re. Mert nyilván megvannak a hülyeségei az iOS-nek is, de egyszerűen csak működik. Nincs vele semmi probléma, ami benne van a telefonban, az működik. Legalábbis én szoftveresen még nem tapasztaltam anomáliát. A Samsung-ot tavaly kíváncsiságból vettem meg, azt akartam megtudni hogy a legnagyobb konkurens hogy tudja optimalizálni a zöld kukás rendszert. És azt kell hogy mondjam hogy összességében kellemesen csalódtam. De mégis vágyom vissza az almás rendszerre.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Parvis Magna

  • Shyciii

    veterán

    válasz Imi1981 #288096 üzenetére

    Dettó ugyanez nálam. Olyan alapvető funkciók hiányoznak belőle, hogy már 4 évvel ezelőtt is gáz volt.
    30z.Samu által írt iOS tulajdonság, hogy csak működik, nincs vele probléma (Tim Cook szövege), azzal meg nagyon nem értek egyet. Igaz én 16-os verziónál álltam át, de ez a 16-os olyan szinten bugos, hibás, hogy az katasztrófa. Tavasszal 1 hét alatt többször indítottam újra a telefont, mint az androidon egész évben. 2023-ban még olyan hibák előfordulhatnak, hogy vannak gyári widgetek amik nem akarnak frissülni (és még most is előfordul, hogy az activity a tegnapit mutatja...)?? Meg hogy egyik akksival kapcsolatos beállítás úgy befagyasztja a telefont, hogy se kép, se hang? Jesszum pepi...
    Nagy divat a Samsungot szídni, meg az androidot is, de ilyen gyermeteg hibákkal már évek óta nem találkoztam, ha ugyanazt az árkategóriát nézem.
    Én ennek ellenére még maradok az iphone-ál, mert mint hardver nagyon tetszik, és szeretem a kihívást (sosem voltam normális rendszer technikus). Bár elég elkeserítő, hogy a 16 Pro mérete, súlya nő, szal akkor mindenképp elhagyom az iphone-t.

Új hozzászólás Aktív témák