Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gicz

    addikt

    válasz Fritz Teufel #277881 üzenetére

    Akkor viszont jöhetnek a szellemi kihívást okozó kérdések nem? Ez a topik ott tart, hogy hetente megérdezik 3x hogy hogy lehet csengőhangot rátenni mp3-ban, aztán meg ledöbbennek , hogy nem lehet. Vagy hogy csak a menüben kellene szétnézni és meglenne a válasz magától is. Több erőforrás ide belépni, legépelni a kommentet, majd várni, minthogy Google: "iphone 120hz kikapcsolás" és mit ad isten, a legelső magyar nyelvű találattal megvan :D

    Ha ezeket a kérdések "szakmai kihívást " okoznak egy mérnöknek, ott is van baj azért.

    Viszont mondok szakmai kérdésre példát: Senkinek nem tűnt még fel, hogy intel modemes iphone-on ha dual sim van benne, s a két hálózaton eltérő LTE-n a paging cycle, akkor a gyakoribb áthangolás-belehallgatás miatt csökken a letöltési sebesség? Gondolom nem. Pedig így van, és ez szakmai.

    [ Szerkesztve ]

  • markknight

    veterán

    válasz Fritz Teufel #277881 üzenetére

    Én azt nem értem mikor valaki elküldi a másik tagot, hogy keressen rá google-ön.. Könyörgöm, pont azért van a fórum! Megtalálhatsz te félmegoldásokat a neten, de nekünk van tapasztalat is és válaszolunk is. Ill nem értem, hogy ha nem erre akkor mire van a fórum? Arra, hogy ömlengjünk vagy mutogassuk mi van az aláírásunkba? Érthetetlen.

    Kezdenek a topic lakók ki lenni idegileg (lehet az infláció miatt, nem tudom)i :D Szal az elmúlt hetekben nem sokat volt időm olvasgatni a dolgokat, de amikor csak ide látogatok mindig feszülünk valamin :D

    Egyébként fentebb hozzászólásban írtam, aztán kitöröltem, de most mégis leírom. Nem tudom mire megy ez a nagyzolás idehaza, hogy angol így meg úgy. Leginkább azok az emberek nyomják ezt akik rendesen face-to-face meg se tudnak szólalni angolul. Van egy kicsi kis nyelvtudás a fejükben és egyből beleszáll a egóba :D Persze, nyilván van igazság abban is amit mondunk, hogy aki nem beszél idegen nyelven az szépen kizár egy csomó információt. Ám ez alap, ez tény és mindenki tudja. Nem itt kellene bölcsészkedni szerintem, arra talán van külön topik. Én angolul használom szinte mindenemet, filmet se tudom mikor néztem már magyarul és ha valamilyen beállítást nem tudok magyar nyelven nyilván odaírom, hogy nem tudom mi a fordítás. Nem kellene ennek ekkora feneket keríteni, elviekben felnőtt emberek vagyunk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák