Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mihail38

    aktív tag

    válasz Rage47 #276286 üzenetére

    Nem várja el csak megoldást keres mert azt hiszi hogy van rá megoldás.
    Ha nincs akkor nyilván így használja mint ahogy én is és nem hibának vagy rossznak írtam én sem, de ha én ezt kényelmetlennek tartom akkor had engedjem már meg magamnak hogy leírom a véleményem. :R

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Rage47 #276286 üzenetére

    Így van. Te helyesen értelmezed a szövegem.

    #276271
    Továbbra is arról van szó 1+ milliárdból mennyit érint ez? Pár ezer reddit, fórum panasz ilyen szinten bizony user error inkább. Ha valós probléma lenne az állandó random hívogatás, akkor a legnagyobb tech lapok írnák meg a szenzációs cikkeket ennyi év alatt, hogy "éjjel háromkor buliban haverod után a főnököd is felhívtad, az iPhone-nal nem lehet telefonálni rendesen". De erről szó sincs, pedig aztán iPhone clickbait cikkekből nincs hiány. Feedbacket írhattok a cégnek, bár az pusztába kiáltott szó legtöbb esetben. Csak szabadjon már annyit megírni, hogy a ti problémátok legyen az a billentyűzet, hangerőcsúszkák, hívásmegszakítás nem feltétlenül általános problémák, mert nem mindenki találkozott ezzel, nem általános jelenség. Valaki megjegyzi random hív embereket micsoda probléma, más megjegyzi (ahogy itt is többen) hogy ilyenről még csak nem is hallottak. Szóval a probléma nem objektívan általános, lett rá írva három javaslat is, ennél többet nem lehet mondani a dologról.

    App Library: na ez megint olyan behozták, hogy megszűnjenek végre a miért nincs app drawer panaszok, sokan pedig nem is használják mert sajnos a kategorizálás automatikus, a régi módszer kézi mappáimat pedig úgy rendezem ahogy akarom. App library automatikus rendezésénél pl. az iránytű utilities, maps viszont other. Nálam a maps is előbbiben lenne. Safari utilities, szerintem inkább info & reading. Fordító fordítva. Contacts ott van productivity & finance részen, szerintem inkább a social részen lenne a helye. Files inkább tartozna utilities közé. Stb. És akkor a 3rd party appoknál is teljesen lottó hova sorolja a fejlesztő az áruházban. A recently added részt értelmezni se lehet, mert nem is a legutóbb telepített appok vannak ott, hanem a legutóbb frissült szerint mutatja. Illetve azt se lehet beállítani az App Library default nézete ABC lista legyen, így inkább továbbra is maradok annál fontos dolgok home screen, többi spotlight.

Új hozzászólás Aktív témák