Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _adaml21_

    őstag

    válasz Parson #146564 üzenetére

    Én most még 6-ról sem érzem azt, hogy váltani kéne. Főleg, hogy jelenleg az alapverzió többe kerül, mint amennyiért anno a 64 Gb-os i6-ot vettem, illetve sebességbeli problémáim sincsenek a mostani telóval
    A kamera fejlődése nem olyan nagy durranás, én 6-al is tudok olyan képeket készíteni, hogy lefosom a bokám... A selfie-kamera fejlődése persze jó, de kibírom még egy évig ezzel simán, mivel évente nagyjából 1x érzem azt, hogy bárcsak lenne jobb. A Live-photoval ugyanez a helyzet, jó lenne, ha lenne, de kb. 100 alkalomból 1x. A 3D touch már kicsit hasznosabb dolog, ez az egy dolog, ami igazán hiányzik, de azért ez sem élet-halál kérdése. Az új home-gomb: megtapiztam, ez inkább olyan, mint az androidos telefonoknál az alsó gombok visszajelzésekor kapott mini-rezgés, egy kicsit sincs az az illúzióm, mintha egy gombot nyomkodnék. De nem azt mondom, hogy rossz, vagy megszokhatatlan, ez ilyen, és kész. Több a RAM: ez az iPadnél nagyobb érvágás (ott igencsak gondolkodom egy Air->Air2 cserén emiatt), telefonon egyáltalán nem érzem szükségesnek a több RAM-ot.
    Aztán ennyi az újdonság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák