Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NightGT

    senior tag

    válasz John_Doe #7755 üzenetére

    Ugyanez. Out of the box ment, és evett ahogy kell, utána frissítgetés, és 65w power limit hard. BIOS-om még uaz, amivel jött (1.1), de rémlik, hogy valami Intel-es driver installálva lett...elképzelhető, hogy ott történt a fail :) CMOS reset volt, BIOS-ban állítottam mindent, limit maradt...nem foglalkoztam még vele azóta, egyelőre marad így. Egyszer jó volt akkor meglesz megint. A win10-et tweakeltem/tanultam/install-reinstalláltam 3 napig, mire összehoztam egy épp agyvérzés alatti edisönt belőle magamnak, azt még ki kell pihenni :D

    Persze le lett írva itt is, hogy aki pörgetni akarja, az vegyen k-sat...meg a lapot, meg a coolert, meg a delid toolt mellé, meg a tápot alá, és ez se garancia arra, hogy meglesz az 5 Ghz - ami alatt viszont (az én meglátásom szerint) nem annyival gyorsabb a (limit nélküli, és gyors ramokkal üzemelő) 8400nál, hogy megérje akár csak a CPU felárat. De ezt tudják az Intel-nél is, úgy látszik :)

    Konklúzió: megváltozott a PC-s világ is, félmillióig még budget kategóriában vagy. Aki nem nyitott bányát, amikor még 800 volt a bitcoin, az így járt. VGA találgatós topicban is ide jutottam: ősz lévén vedd elő a lombfúvót, töltsd meg egy szép papír köteggel a legnagyobb helyiértékűből, állj be vele a kedvenc PC-s boltod elé és hadd fújja. Aztán ha kifogy, reload. MoneyGun.gif :d De ez már nem kúl...

    Speed is the only truly modern sensation

Új hozzászólás Aktív témák