Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz Dobrika #11565 üzenetére

    Nem azt veszem alapul és főleg ne általánosíts egy hsz.-em alapján. Köszi. Ha visszaolvasol, a kommentjeim közt azt is látatod, hogy pont én vagyok az, aki alulfeszel és a max frekiket all c. körül tartom, vagy alatta.

    ... De nekem ne gyere a 100w-ból kijövök dumával, amikor a 9900K ezt azt értéket már 3.8-4Ghz-en disszipálja.. :) És baromira nem gyári max közelében, vagy túlhúzva IBT/AVX akármivel.. Amikor egy procit egy alap vízzel teszt erejéig sem lehet 4Ghz felett meghűteni, az egyszerűen egy szar. Hiába írja rá, hogy 95W TDP (max 130W) ha mindenki tudja, hogy ez hatalmas baromság. A Q6600-am is 105W-os TDP értékkel jött ki, mégis egy Alpenföhn Brocken passzívan elhűtötte. A 3770-em hűvösebb, mint a 3570S-em, pedig előbbi 77, utóbbi 65W TDP-s. A 8700 deliddel maradt 4Ghz all c.-vel alulfeszelve 1.05V körül AIO vízzel 50-60 c. közt..
    Azaz a gyári, megadott max freki keretében sem lehet normálisan meghűteni, de már bőven alatta is gyári max TDP keretén túl van.
    De mindegy is, lexarom, ezerszer átbeszéltük ezt már, hogy ez mennyire nem jó, mert kazán mind.. Én ezért is várom a rizsát, hátha az majd nem lesz az.

    (#11566) lemusz:
    -Nekem mindegy. Ha 8/16-on hozza azt, amit írtam, nekem az is ok. Az lett volna jó, ha már a Ryzen 1700 is hozta volna..de nem. Árban mondjuk már ott van, ahol nekem jó lenne. (50k alatt ;] )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák