Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tecsa74

    tag

    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem Primo útvonaltervezéssel kapcsolatban.
    A minap Sopronba kirándultam,de nem a megszokott belföldi utat választottam ami 125 km,hanem mivel közel lakom az osztrák határhoz,így Ausztriának mentem,így a távolság 85 km.
    Kezdőpontnak a lakhelyemet adtam meg.
    Végső úti célnak pedig Sopront.
    Viszont mindig a belföldi útvonalat ajánlotta fel.
    Így megadtam egy-két köztes ausztriai célpontot,hogy hátha úgy nem fog belföldön navigálni.
    Nem is navigált,viszont a következő volt a problémám:
    Mivel a köztes célpontnak csak település nevet adtam meg,mikor megérkeztem a településre,mindig be akart navigálni egy utcába.
    Én nem hallgattam rá,elhagytam a települést,viszont így mindig vissza akart fordítani.
    Félreálltam,s töröltem az első köztes célpontot,s akkor már navigált a második köztes célpont felé.
    A második köztes célpontnál az volt a szerencsém,hogy azon a főúton volt a köztes célpont melyen haladtam,így mikor elértem ezt a köztes célpontot,csak annyit mondott „Esztike” érkezés a köztes célponthoz a jobb oldalon,s mehettem tovább az úti cél felé.
    Az lenne a kérdésem,hogy hol rontom el a beállítást?
    Tehát ha én szeretnék egy útvonalat tervezni ami akár hosszabb út de azon szeretnék menni,azt hogyan tudom beprogramozni úgy,hogy csak a település neve legyen a köztes célpont,s ne akarjon még elnavigálni azon település valamelyik utcájába,mikor nekem ugyanazon az úton kell folytatnom utam??

    Köszi

    Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

Új hozzászólás Aktív témák