Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laszlo2

    csendes tag

    Helló mindenkinek!!
    Most találtam ezt a forumot,és olvasom is rendesen de még nagyon az elején vagyok,
    és lenne egy pár kérdésem,hogy tudom használni az e620toolt?Tudom ,hogy ki kell
    kapcsolni a VMCT,és próbáltam is de nem sikerült sehogy,azt se tudom,hogy hol
    keressem,Az lenne jó ha valaki úgy leírná,hogy énis megértsem hogyan csináljam mert a szám.géphez nagyon keveset értek,az ezközkezelőt se ismertem amig nem találtam meg a forumot.De még most se tudom,hogy működik,nagy nehezen le szedtem hozzá egy
    frissítést fel is tettem rá,mert már sehogy nem akarta felismerni a gép,most már felismeri
    és felis raktam,de néha azt írja a ki,hogy nincs kapcsolat az eszközzel,ilyenkor leszedem a programot és újra fel akkor megint működik,de szerintem csak valami beállítás baj lehet.
    Az e620toolal már annyit elértem,hogy a térerőt megtudom nézni,69-74dbi között mozog a térerőm,de kapcsolódni nem tudok vele és a mobil partneren is 5-ös a térerőm,mégis csak EDGE van,hívtam a pannont
    és azt mondták,hogy 3G lefedetség már az egész országban van,de nekem mégse jön
    csak edge.Akkor mi lehet a baj??mérés a speed testtel:let:0.12 felt:0.05 Mb/s ping 300
    ez az átlag ennél nem sokkal szokott jobb lenni.Huawei e 220 ról van szó

Új hozzászólás Aktív témák