Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Snoop-y

    veterán

    válasz zolynet #29747 üzenetére

    A sztori:

    Ezt a kocsit kb 3 eve nezegettem minden nap ( szomszedome volt de sosem talalkoztunk mindig elkerultuk egymast)
    Aztan szeptemberben mi eppen koltozkodtunk a berelt lakasbol mert sikerult venni egy lakast a kozeli kisvarosban.

    Eppen alltam volna be a berelt Ford transittal a haz ele hogy pakoljunk mikor latom hogy nem ferek be mert a szomszed odaallt a kapu ele :)

    Abban a pillanatban mar jott is le a lepcson a csaladdal ( gyerek es anya )
    Gratulaltam neki es mondtam hogy mar harom eve nezem minden nap meg hat nekem is volt sportkocsim stb stb
    Erre a felesege mondja hogy ha ennyire tetszik miert nem veszem meg mert hogy elado lesz par honapon belul. Kerdezem a fickot es mennyit ker erte? Mivel surgosen akarta eladni bazi jo arat mondott de hat ugye a lakasvasarlas kozepen voltunk es a felesegek nem annyira szoktak toleralni azt az otletet, hogy vegyunk egy STI-t mikor eppen azon izgultunk vajon mikor es hogyan tudunk koltozni :D

    Mondtam a szomszednak, hogy masnap megneznenk az autot.
    Masnap elmentunk megnezni es kiprobaltuk a kocsit hat teljesen elvesztem de a felesegem is odaig volt meg vissza :D
    Kiderult, hogy egy raklap extra van a kocsiban es kb egy het gyozkodes es szamolgatas utan megkaptam az engedelyt, hogy megvegyuk :C

    A kicsike nem "sima" hanem egy Prodrive STI ( van hozza bizonylat is sorszammal mindennel )
    Nagyobb teljesitmenyu benzinpumpa
    -1 katalizator ( Prodrive atepites miatt )
    +1 Prodrive rozsdamentes kipufogo
    Prodrive ECU
    Prodrive felnik
    Defi Stepmaster control unit ( Olajnyomas,Hofok,Turbo nyomas Record es visszajatszas funkcioval )
    Grill, tukrok, orr resz 3M foliazva
    Carbon teto spoiler
    Carbon front lip
    Egyedi Scooby rendszam
    Semmi utolagos belenyulkalas progizas kipufogo csere hala a jo istennek nem volt a kocsin soha.

    Miota megvan az alabbiak tortentek vele
    Hatso es elso lengokarokban szilentcsere Powerflex Black series -re ( Designed for the Track - Ready to Race )

    Azota az auto olyan mint a villamos. Bazira nem akar leesni az utrol.
    Szilentcsere utan beleultem es erezhetoen merevebb lett az egesz auto. Egy STI amugy sem puha de igy nem tudom mashogy jellemezni de nagyon szigoru lett. Semmi nyekles nyaklas.

    Az autoban 72,000 Km volt mikor megvettem most kb 74 :D

    A teljesitmenye boduletes, volt ugye a Nissanom az sem volt gyenge ( 325Le ) de ez teljesen mas kategoria. Minden fokozatban dobbenetesen huz. Az egyes olyan rovid, hogy legszivesebben 2.-bol indulnek vele. Nagyon ovatosan probalgatom inkabb meg baratkozunk kicsit. Padlot eleg ritkan nyomok fordulatrol mert oriasi rantassal katapultalja az embert es nem akarom ijesztgetni a tobbi kozlekedot sem ;]

    Korforgalmak kozott siman "toltam" mar vele egy McLarent is. Szoval olyan utra ahol vannak kanyarok szerintem nem is kell ennel tobb.

    A HKS racing suction kit mar otthon var beszerelesre egy uj Denso legtomegmerovel egyutt. ( ez az egy dolog lesz kicserelve rajta )
    Max meg futomuelemekhez fogok nyulni de a motorhoz tuti nem. Ez igy nagyon jol ki van talalva.
    4,6-os 0-100 is boven eleg.

    Palyara nem viszem inkabb berelek egyet amit lehet kinozni :K

    A J1 az foglalt sajnos de ha otthon jarok majd a B1-be barmikor :P ( jovore tervezzuk a kocsival hazamenetelt )

    [ Szerkesztve ]

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Új hozzászólás Aktív témák