Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    Hali.

    Xenon témában kérnék segítséget.
    Előző autómban ( '95 Civic EJ1) Xenon volt,és nyáron mikor autót váltottam ( '98 Civic VTI EK4),szinte képtelen voltam visszaszokni a hagyományos izzóra.
    És sajnos még mindig aza helyzet :F
    Hamarosan megyek műszakira és utána úgy döntöttem,hogy belerakok egy szettet.

    Egy a gondom,amiben a segítségeteket kérném.
    Nemtudom,hogy azta 'kínai' HID-t vegyem,amivel 1 év garanciát kapok a trafóra,és 1 évet az izzóra 23ezerért,vagy a Philips szettet,amivel 3 év garancia jár a trafóra és 1 az izzóra., és 20ezerrel drágább,mint az előző. (természetesen H4es foglaltról van szó,és Bi-Xenon szettrőll)

    Vajon érhet annyival többet? ill más fényt adhat egy HID vs Philips ugyanazon Kelvinen?

    Volt már 6-8 és 10 ezer kelvines izzóim a másik autómban, na mostmár elegem lett varriálásokból és a gyárinak megfelelő 4300k-t szeretném. :)

    Esetleg,ha nemtudotok segíteni,akkor küldhettek egy ezzel kapcsolatos szakmai topicot,ha tudtok :R
    De semmi képpen nem szeretném kereskedőtől kérdezni,mivel azok biztosan a drágábbra akarnak rásózni (még akkor is,ha véletlen nem éri meg +20k-t) :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák