Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyena

    senior tag

    válasz blakey #637 üzenetére

    A keszuleg valoban jobb mint anno a popcornok voltak es meg elenken el emlekeimben a 2015 karacsonykor eladott a410.
    Ahhoz kepest az asustor nason futo kodi feludules volt, de szerintem az rpi2 is jobb felhasznaloi elmenyt biztosit.
    Siman eltudnam fogadni ezt a lejatszot ilyennek ha nem tapasztalnam elso kezbol , hogy van ennel jobb is.
    Miutan eszrevettem, hogy kodi alatt akadozik a hateful eight , gyorsan megneztem az asustoron futo kodival is, hogy nem e rosszul emlekszem es azon is szarul megy, de nem.
    Szerettem volna az asustort csak nasnak hasznalni, levaltva a medialejatszoi poziciojabol, de nem sikerult, a kihivo elbukott, hetfon megy vissza "kapalni" a bolt polcara :) .
    Az is meglehet, hogy az osszehasonlitas sem fair, mivel a szoban forgo nas sokkal tobbe kerult mint egy q10pro, es persze a hardvere is erosebb szoval mondhatni igy konnyu, de hat ez van .
    Lehet egy dune hd solo lesz a kovetkezo jelolt, vagy egy htpc. (habar mar az asustor nas is htpc hardver tulajdonkeppen)

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák