Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Hyena #635 üzenetére

    Amúgy valóban, ha nem hozza az elvárásaidat akkor vissza kell vinni. Eleinte én is így voltam, Dune Duo után a Popcorn A400 egy rémálom volt, próbáltam megszokni, nem sikerült, jött a Q10 Pro, eléggé zavaros volt az egész, de a Kodi beállításait már tudtam, mindent sikerült olyan szintre hozni, hogy már jobbnak véltem az A400-nál, aztán szép lassan jönnek a jobbnál jobb kiegészítők és most pl. a Kodi kadenciahelyesen játsza le az anyagaimat. Hozzáteszem, hogy már nincs 3D tv-m, sem UHD, egyszerűen FHD-ban nyomom és mindent visz.

    Nem tudom, hogy 1,5 nap alatt mit sikerült tesztelned, de az véleményem szerint arra jó, hogy "megy vagy nem megy" megállapításokat tegyünk, szerintem minimum 1 hét kell ahhoz, hogy valódi képet alkossunk róla. Nálam alapból Kodival indul a gép, tehát médialejátszó az egész felület, minden be van állítva ahhoz, hogy jól működjön.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák