Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _BM_

    senior tag

    válasz Tristis #9724 üzenetére

    "Ízlés kérése, de azt ne mondjuk már, hogy 18nm-re sok egy álló doboz...."

    Miért ne mondhatnám? Fórumon vagyunk, mindenki elmeséli a tapasztalatait. Ha mindenki egyformán vélekedne az állódobozokhoz ajánlható szobaméretről, akkor nem lenne szükség erre a topikra ;) Tovább bonyolítja a dolgot az, hogy mit nevezünk álló doboznak. A System Audio karcsú állódobozai talán még 10 nm-es szobába is "beférnek" a maguk 13 cm szélességével. Azért írtam, hogy ne indítson böhöm nagy állódobozzal a fórumtárs, mert kezdőnek tűnik, és megspórolhat egy felesleges lépcsőfokot (pénzkiadást). Valamikor én is állóval kezdtem, majd eladtam jóval olcsóbban, aztán jöttek kisebb állók, majd kis dínó. Mindegyik kiváló doboz volt, de nem nekem valók. Hosszú volt az út, amíg eljutottam a Proac tablettáig. Sokszázezer ft-ot spóroltam volna meg, ha hallgatok azokra, akik hasonló utat jártak be előttem. Ugyanez igaz az erősítő-hangfal szinergiára: volt például Heed Canopusom, de szarul szólt vele a Dyno. A NAD350 erősítővel is szarul szólt, pedig a teljesítménye alapján jónak kellett volna lennie, hát nem az volt. ;)

Új hozzászólás Aktív témák