Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz Joshi #90920 üzenetére

    Itt van a legnagyobb probléma...ha Te nem tapasztalod, akkor nincs is? Csak mert nem tudsz logikát fellelni benne, már nem létezik? S mindezt jó hangosan leplacebózni...mert TE nem tapasztaltad?
    Én forditva közelitem meg az ilyen emberekkel a dolgot: mit keresel egy HIFI fórumban, ha mások, sokak által leirt tapasztalatok, HIFI magazinokban, fórumokban sokszor leirt dolgok számodra placebók? Hisz Te zene hallgató vagy, nem HIFISTA...mert egy hifista nem fogja leplacebózni, meghazuttolni azt, aki megtapasztal valamit, hanem kipróbálja és megállapitja, hogy Ő ezt nem tapasztalja, de elfogadja más tapasztalását....minek jársz ide, hazugnak nevezni másokat? Ha a kábelek bejáratása neked placebó, akkor ha jól sejtem a kábelek irányérzékenysége is placebó, nemdebár? A kötések miatti bejáratás is placebó, igaz? S hosszasan sorolhatnám, mi mindenre vághatod rá, hogy placebó....
    Nos, van egy szomorú hirem: ez nem zenehallgató fórum, ez HIFI fórum, arról általánosságban, s nem az a szánnivaló, aki megtapasztal a hifiben történéseket, hanem az, aki placebót kiált. :U
    Talán fogalmazd át magadban a dolgokat, s gondolkozz el, miért lehet az, hogy Te nem tapasztalod, más meg váltig állitja, hogy igen...lehet, hogy pusztán sz.r a rendszered, nem megfelelő komponenseket használsz, nem megfelelő az akusztika, nem megfelelő a hallgatott zene minősége és egyáltalán: nem megfelelő a tudatod...mindezek feltételezések részemről, ezt magadnak kell tudnod-neked kell rájönnöd, mi a valódi ok. De placebózni...hallgass minihifit, ledest, villogóst, ott van rajta, hogy hifi és nem hallható, hogy bejáratódott egy kábel, vagy egy kötés...s mehetsz a minihifi fórumba előadni, hogy mennyi placebós van a HIFI fórumban.
    Ismétlem, csak feltételezés, hogy ez számodra megfelelő lenne, hisz EZT is Neked kell megtapasztalni. Ha ezt fogod megtapasztalni, nem kiabálom rád, hogy placebós. :U
    Sok sikert, :R

Új hozzászólás Aktív témák