Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tristis

    őstag

    A hifizéssel a legnagyobb probléma (becsípve kinylilatkoztatok, veszély:D), hogy nem tudjuk megítélni, hogy ki a kompetens. A gond az is, hogy akik olcsóbban akarnak venni valamit és nem a fővárosba valóak, azoknak egy fülelés is elveheti a teljes rendelkezésre álló összeg akár 10-15%-át is, és ez csak egy fülelés.... Sajnos sokaknak bökni kell.
    A probléma nem is ez, mert szerintem azért átláthatóan vannak jó márkák, és típusok, akikben mindenki egyetért (én is így választottam...) és jól is játszanak mindenféle muzsikát az adott árért. DE! Lehetnek emberek, akiknek az ízlése NAGYban eltér a többségtől VAGY egyszerűen olyan a többi komponens, hogy ahhoz kell alakítani a hangzást. (olcsóbb kategóriában szerintem ez nagyon döntő). Ennek ellenére van sok olyan termék (direkt nem kezdek el felsorolni), amiben meg lehet bízni és ez látszik is....

    Kérek mindenkit, aki most kezd ebbe az egészbe, az nyúljon ezekhez (ha olvasol kb. 20 órát fórumokat, azért kiviláglik) a termékekhez, és később majd alakíthatja...
    Abban biztos vagyok, hogy 2**.*** összegeknél a kompetencia már nagyon nehezen eldönthető, de sokak vagyunk úgy, hogy ennél sokkal kevesebbér keresünk megoldást (főként most) és ne riadjatok el attól, hogy klasszikusokat válasszatok, mert azok tényleg jó dolgok... és hagyjátok a reklámokat, meg a rábeszélő szövegeket és a méretet is...
    ÉS az sem igaz, hogy minden az összeállítástól függ, mert igenis vannak komponensek, amelyek mindentől függetlenül jók és senki ne akarja pozitív, vagy negatív irányba kimagyarázni ezt, mert ez már tényleg felesleges..... nekem ettől már tele a bögyöm. :W

    Bocs az off-ért, de néha már nekem is bassza a csőröm a ködösítés, hogy minden csak viszonyság kérdése... egy nagy lópikulát. Ami jó az jó és ezt senki ne próbálja meg kimagyarázni... (ha meg azt se hallja, azt a picit amit kéne az elején ennek a mániának, amikor még nem ment rá csak 2 havi fizetés... áldásom, hogy neki így jó)

    [ Szerkesztve ]

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Új hozzászólás Aktív témák