Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ridvor

    csendes tag

    válasz python1 #76485 üzenetére

    A szoba kb 35-40 negyzetmeteres zeneileg pedig mindenevo vagyok aktualis hangulattol es elmeallapottol fuggoen valasztok zenet.(talan a kemeny horgos metal ami kimarad)
    A kefben tetszett hogy a kis meretehez kepest nagyon szepen szol rendben vannak a mely hangok(Beatles Get back cimu szama szinte kipreselte a levegot a mellkasombol)ugyanakkor a magasok es a kozephangok is szepek tisztak.Ami kicsit zavart hogy a szinpadkepe kicsit horizontalis terben picit egysiku.(itt mindent cd-rol hallgattam)
    A Gaia a 3 hangfal volt a sorban amit meghallgattun az Elac-hoz kotve.A Triangle comete volt az elso amiben kevesnek ereztem a mely hangokat sok kozep es magas hang mellett elveszett a dob ,kovetkezett egy Sonus Faber Chameleon B ami egyertelmuen gyengebb volt Cometenel ,ezutan kertem a Gaiat az Antal kicsit huzosank tunt arban.
    A Gaiaban tetszet a szinpad nyitottsaga ,es a melysegerzet ,hihetettlen volt hallgatni az apro reszleteket a zeneben ,viszont a kefen hallott es itt probakeppen kert Bach Toccata and fugue kicsit gyengebb volt itt erlokodonek ereztem a hangfalat illetve nem nagyon jott at az orgonanak a horgese a mely reszeknel.(ez mondjuk wireless kapcsolaton uzemelt)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák