Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorgonka

    tag

    Sziasztok
    Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e olyan boltot ajánlani, ahol letét ellenében el lehet hozni az erősitőket kipróbálásra itthoni környezetben?

    Illetve az érdekelne még, hogy a hibridnek nevezett erősitők (csöves előfok) megérik-e a pénzüket? Jelenleg a következő lánccal rendelkezem:
    - Cambridge audio Topaz AM10 integrált erősitő
    - Denon DCD 520AE
    - JBL Arena 170 páros
    - Audioquest Golden Gate IC

    Hangfal kábelt még nem választottam, abból egyenlőre olcsóbb 1000 Ft/m áras van.
    Leginkább metal zenét hallgatok, de mióta meg van a lánc, egyre gyakrabban fordul elő bluez, jazz is. társasház nagyszobájában hallgatom, szóval nem kell nagy erőtartalék.
    Tetszik a mostani rendszerem hangja is, de lehetne kicsit életszerűbb, valóságosabb, mint amikor koncerten van az ember. Amikor ezt elmondtam egy barátomnak, akkor a csöves erősitőket ajánlotta, el is kezdtem keresgélni, de 350 000 Ft alatt csak kinai cuccokat találtam. Pl:
    [link]

    Gondolom ezek kerülendőek? Kb 250 000 Ft-ot tudnék elkülöniteni erősitőre, ennyiből lehet kapni tisztességes csöves erősitőt? Újat szeretnék, tudom, hogy sokan a használt termékeket ajánlják a hifi témában, de nyugodtabb vagyok, ha van garancia.

    Előre is köszönöm a segitséget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák