Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nebulo5

    senior tag

    válasz lemmy9 #66892 üzenetére

    Nálam is media play-hez lett beszerezve. Még tavaly novemberben volt lehetőségem (pont egy Medxxx ?) lejátszónál megtapasztalnom a táp okozta változást. Láthatóan "jobb" lett a kép a tévén. (nem tudom pontosan leírni - na meg, nem is igazán a kép minőség érdekelt- de "élesebb/dinamikusabb lett. Ami nálam a beszerzésre hozott döntést, az a hang változása volt! Gyakran hallgatok digitális forrásból zenét, ne mindig a cd játékost nyüstöljem. És jól hallható pozitív változást hozott a dinamikában, részletezettségben. Talán, még a zenei tér is "pontosabb" lett. Két napot kölcsönbe kaptam, saját rendszeremben tesztelhettem. Engem meggyőzött!
    Sajnos, akkoriban éppen lekéstem egy hirdetésről, így ("egyszer élünk" alapon) vettem egy újat! Szerintem, nem csak engem győzött meg a hasznosságáról, mert egy hétre rá, a haverom is vett egyet.
    DAC-hez még nem volt alkalmam kipróbálni, mert kellene másik csatlakozót ráműteni... De be van tervezve. Idő kellene, ami mostanában sajnos, kevés van.

    Üdv: nebulo

Új hozzászólás Aktív témák