Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birno

    addikt

    Sziasztok,

    Erosito vasarlasban szeretnem a segitsegeteket kerni.
    Nemreg vettem eletem elso ertelmesebb hangfalait, egy par B&W CDM 7 NT szemelyeben.
    Eddig haverom Harmon/Kardon HK970-es erositoje volt nalam, de az el lett adva.
    Amivel hasznalva lesz, PC+Marantz HD-DAC1(fixed kimeneten) vagy Fisher MT-6225+Nad PP2e komborol, utobbi persze attol fugg milyen az erosito phono-ja, mar ha van neki.
    A keret jelenleg 150.000 Ft max..

    Az elvaras, minel tisztabb, kiegyenlitettebb, semlegesebb hang, inkabb melegebb hangzast kedvelem altalaban.
    Ami engem kulonosebben nem izgat az a nagy ter, komolyabb reszletesseg.
    Ebbol az osszegbol tudom, hogy ugysem lehet mindent teljesiteni, ami viszont nagyon lenyeges szamomra az az enek, szoval a kozeppel ne legyen gond lehetoleg, amit inkabb bealdoznek az a mely.

    2 rendszert tudok mondani amiknek szeretem a hangjat, hatha konnyebb viszonyitani.
    Az egyik haverom hangfalas rendszere, B&W 703+Yamaha Z9+Marantz CD-17, Van den Hul kabelekkel, de azoknak a pontos tipusat nem tudom.
    Hiaba hazimozi erosito, egyszeruen gyonyoruen szol, tisztan, szinte teljesen semlegesen, lagyan, mindegyik tartomany megvan, egyik se telepszik ra a masikra, kepes atadni a zenesz altal kozvetitendo erzelmeket, alig lehet abbahagyni a hallgatasat. :)

    A masik az en fejes rendszerem, ami egy Hifiman HE-400i+Marantz HD-DAC1-bol all.
    Tiszta, erzelem gazdag hangzas jellemzi, kisebb terrel, neha kevesebb mellyel a kelletenel, de szamomra teljesen elfogadhato.

    Most csak atmeneti megoldasnak kell egy olcsobb erosito, amig nem lesz penzem jobbra, kesobbiekbre egy Marantz PM 14 vagy PM 15 van kiszemelve, bar elotte jo lenne kiprobalni oket.
    A jelenleg hasznaltan kaphatoak kozul ketton gondolkozom, egy Music Fidelity M3i-n vagy egy Bodoraudio BA-50-en.
    Utobbirol olyan sok infom nincs, de tetszik kulsore, arban is jo lenne, allitolag Rotelekhez hasonlo a hangkaraktere, plusz itt a forumban talaltam egy hsz-t kammerer-tol, amiben pont egy B&W-vel parositotta szinergia szempontbol.
    Bar ott 602-es hangfalrol volt szo, de akkor is biztato. :)
    Meghallgatni nincs lehetosegem oket.
    Szerintetek melyik lenne a jobb valasztas az emlitett igenyek mellett vagy van jobb a most kaphato hasznaltak kozott?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák