Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz #56474624 #45256 üzenetére

    A hifi lényege "ott van elásva", hogy ne tegyünk ilyen kijelentéseket: "Azt hiszem megint olyan dologról van szó, aminek minimális hatása ha van." Hanem csak ilyeneket: "Ebből mi következik? Nekem az, hogy..." A fontos ugyebár, hogy nekem az következik.. Ugyanis nagyon sokan vannak, akiknek más következik az előzményekből, - illetve mások az előzményeik is, mert például már hallottak "szuper tweetert". Aki hallott ilyesmivel felvértezett hangdobozt, azok egy részének nem különösebben érdekes a dolog, más részüknek jól hallható és tetszetős a jelenség, de mégse erre költik az adott pénzkeretüket, harmadik részük pedig a továbbiakban el nem tudja képzelni az életét úgy, hogy "szuper tweeter" nélkül hallgasson zenét. Én például (a felemás füleimmel is) potenciálisan a harmadik csoportba tartozom, a valóságban a másodikba, pénz híján.

    (#45257) narumon Te nemrég óta vagy itt, ezért tudatom, hogy ezen hifi topik (komoly tudományos módszerek bevetése árán, mint például: te hülye, ez marhaság...), már többször eljutott addig a magvas felfedezésig, hogy nem vagyunk egyformák. :DD :DD :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák