Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • narumon

    őstag

    válasz #71562240 #44184 üzenetére

    Hát én erre azt tudom mondani, hogy több száz eredeti CD lemezzel a hátam mögött és egy elég húzós (árban) rendszerrel váltottam vissza az analógra kb 1 évtizednyi csak digitális móka után. Röviden tömören leírva azt vettem észre, hogy hiába költök egyre többet a rendszerre, hiába tartunk ismerősökkel, dealerekkel fülelési szeánszokat egyre kevésbé élvezem a zenehallgatást, nem tudok nyugodtan végighallgatni egy CD-t mert fáraszt és nem nyugtat. Azt gondoltam, hogy már nem csinálnak jó zenéket és a régi imádott felvételeim is csak emlékeimben voltak olyan jók.
    Aztán egy napon átugrottam egy haverhoz akinek be volt kötve egy olcsó egyszerű rendszerbe egy olcsó egyszerű lemezjátszó, és nosztalgiaként bekapcsoltattam vele és felrakattam egy-két régi általam imádott zenét. És nem akartam hinni a fülemnek; a lábam megint ritmusra mozgott, a cin nem akarta kidörzsölni a fülemet és egymás után tetettem fel vele a lemezeket és a tíz perces találkozásból egy északági nyúló zenés-beszélgetős-lezüllős est lett (pont ahogy kell :D)! No nem kellett több másnap már rendeltem is egy kis Pro-ject lemezjátszót a többi már történelem :)

    Persze ennél árnyaltabb a kép CD vs LP témában de egyelőre így is túl sokat írtam :D

    https://www.facebook.com/Naruvideo

Új hozzászólás Aktív témák