Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz Catman #38575 üzenetére

    Csak poenkodtam. Nem nézted meg biztosan az aláirásomban levő tápkábelt. Cirka 100rugó, 3 nap alatt elkelt. Biztosan csak túl sok a pénze, azért vett a meglevő ilyen kábele mellé még egyet a vevő.

    Viszont nem poen: hidd el,amikor mi tesztelünk, kütyüzünk, számolunk az emberi tényezővel. Amikor a mintha szó elhangzik teszt közben,akkor szünet, másnap folytatás, stb, egyéb biztonsági tényező.

    Nem értettem, régebben, hogyhogy nem hallják a digitális átviteli különbségeket a helyiek. Belementem, hogy vaktesztelem. Tesztből végül azért nem lett semmi, mert talált a "kihívó" srác mérést, netes tesztet, hogy ez bizony hallható. De halló, akkor ki szenved placebotol, és csordaszellemtől?. ahogy lett csordamérés, hirtelen hihető a különbség?

    Nem igazán érdekel már melyik kábel miért olyan,amilyen. Amit szeretek sokáig hallgatni, és tudok is sokáig hallgatni, az, ha ár/hozzáadott zenei értékben jó,az marad, és magasról teszek rá, hogy hány év,mire lesz publikált mérés ezekről a tényezőkről.

    [ Szerkesztve ]

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák