Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nuke7

    veterán

    válasz Woodslave #64202 üzenetére

    nem ismerem a linkelt oldalt, utánanézek, köszönöm! :K

    Amúgy ha paleó vagy nem tudsz 10ezer kcal-t enni egy nap... szinte lehetetlen.
    Ami tény, hogy paleo étrenddel általában fogynak az emberek.
    De nem mindenkinek jó a paleo. Az is lehet, hogy a csávó szénhidrát profilba tartozik,
    és neki több keményítő kell, mint az átlagnak. (én is hasonló vagyok, nem hízok a cukortól)

    Az edző akadémián - Magyarországon - iszonyatosan elavult volt ez a rész, ott konkrétan volt olyan,
    hogy valaki azt mondta, hogy az oldalasról vágd le a zsírt... :((( (mert attól hízol el)

    zsírból nem tud testzsír lenni. komolyan. egyél zsíroskenyeret kenyér nélkül. garantálom, hogy nem fogsz elhízni tőle :K

    "volt egy veganmaster nevű arc, aki szerint a legtökéletesebb izomépítő diéta a 80ch-10-10 protein zsír, mert egyáltalán nem zsírosodsz, hanem a tested glikogénraktárát (izom) bővíti. Igaz nem láttam nagy eredményt ilyen diétával is. De ha már banánlány, akkor szintén hasonló kvalitással rendelkező Durianridert is nézd meg aki utolsó infóm (nem követem) szerint raw fruttarian, azaz csak gyümi"

    a fruktózból viszont bizony lehet zsír, és a triglicerid szintet is emeli.

    Itt ismét kiemelném, hogy eltérőek vagyunk. Én senkinek nem ajánlanék csak gyümölcsöt, sőt.
    Akinek megengedett, még annak is csak idénygyümölcsöt szoktam javasolni, minél kevesebb fruktózzal.
    Ami szintén tény az az, hogy a zöld levelesekben sok-sok szabad aminosav van. Az megint más kérdés, hogy ezek milyen koncentrációban vannak és mennyire tudod hasznosítani ;)

    (#64205) ludsimon: hát ha 20éves vagy és néger, simán.... Figyu, a vállízületes képemet láttad?
    Nekem sosem lesz kerek vállam, mert úgy kapcsolódik a két csont a felkar csontomhoz, hogy nem úgy tapad a deltaizom. Ennyi.
    Amit tudunk csinálni, hogy kihozzuk magunkból az egészséges maximumot. Ezt csinálom én, és ebben szeretnék segíteni minél több embernek, hogy ne csak 20-30évesen legyen csúcs formában, hanem akár 50év körül is :K

    [ Szerkesztve ]

    https://youtube.com/user/nuke7

Új hozzászólás Aktív témák