Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz aleister #171266 üzenetére

    Ezt a túledzettséget úgy értettem, hogy állandóan túl intenzív az edzésed, mellete nem pihensz rendesen s az épp aktuális intenzív edzés is ezt hozza ki belőled ilyenkor.
    érdemes lehet legalább 1 deload hetet tartani amikor közel se bukásig edzel, hanem sokkal könnyebben, s ezt esetleg 4-8 hetente ahogy érzed újra bevetni. Illetve figyelj sokkal jobban az alvásra, pihenésre!
    nekem legalábbis túledzettségkor jött elő intenzív edzéseknél az ásítozás, eleinte nem figyeltem rá, amúgy se érzi magát fáradtnak az ember ilyenkor napközben, de a folyamatos magas kortizolszint stb miatt plusz ilyenkor méginkább kevésbé tud aludni s pihenni az ember mert kb pánikhelyzetben van a szervezete… na én addig feszegettem anno h 2 hétig totál minden edzést ki kellett hagyjak mert totál szétesett a szervezetem, immunrendszerem, idegrendszerem, mindenem… persze ez már végletekeig határok feszegetése volt, de nekem pl ezzel az ásítozással indult, így én azt mondom ha nálad is emiatt van ne vedd félvállról :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák