Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz aelod #155157 üzenetére

    Ez viszont már genetika. Lehet cucc nélkül semmire sem menne, de lehet hogy igen. Ezért sem taglóz le a kokszos teljesítmény. De ha már Mr. O-t nézzük, ott sem az a lényeg hogy ki mennyivel guggol vagy nyom fekve, hanem hogy hogy néz ki, és azt hogy tudja prezentálni.
    Mondjuk passz, hogy Kai Green vagy Fél Hét nyom-e többel fekve, de ha Kai Green mindenben több súllyal dolgozik, a genetikája miatt akkor sem lehetett eddig Mr. O 1. hely. Szóval ez ezért sem volt jó példa.

    100-ba én max 10-et tudnék egyszerre guggolni, az éppen 83 kilómmal, de most totál nem vagyok jó formában. Ráadásul én nyomom a kreatint is, de biztos semmi köze hozzá.
    De tegyük mellé azt is, hogy a legdurvább gyógyszer amit magamtól bevettem az kb. az algopyrin volt.

    Te húszat guggolsz full naturálban, és vajon ez mennyire összehasonlítható azzal, ha évtizedek óta kokszolnál és 3x ennyit tudnál belenyomni?

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák