Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #11527168

    törölt tag

    válasz plus44 #11454 üzenetére

    Akkor ha követsz egy jobb diétát, meg lehet a kockás has nyárra is, viszont testépítő külsőre én így nem feltétlenül számítanék, a diétában vegyszerek nélkül túl sok izmot fogsz veszíteni (nem lesz gyúrós szemmel izmos vállad, mellkasod maximum szálkás leszel) Ez a genetikádon múlik, így kép nélkül nehéz megmondani, hogy mennyire voltál előtte izmos, láttam már kigyúrtnak mondható vizilabdázót, meg olyat is akin nem sok látszott. De ha követed a csak jó minőségű kaja elvét abból is kisülhet valami. Viszont szar kaját (megkdonác, kakaóscsiga stb.) semmiképpen.

    python1 jó lesz ez, ha már az elhatározás megvan akkor már lesz valami :K Kajálásra figyelj elsősorban, ne vidd túlzásba a tápkieget (itt arra gondolok hogy napi 4-5 turmix, mellé 10 különböző kieg)
    Sokan esznek előtte zabot fehérjével, vagy magában fehérjét. Én nem vagyok a híve, nekem nem lenne erőm így az edzésre, én "főétkezés" után 1 órával megyek mindig.

    szerk: nem szoktam behányni, gyomor diszkomfort sincs. Más meg éhgyomorra edz, ezt neked kell tudni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák