Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeze94

    tag

    Sziasztok!

    Lehet csatlakozni a PH! Crewba? Régóta játszogatom a GTA V-vel, és az Online-nal is, de sose "vittem sokra" benne, mivel sose volt igazán kivel játszani, úgy meg hamar elmegy a kedve az embernek tőle. Bevallom sose értettem hozzá igazán, mit s hogyan is kellene az Onlineban csinálni, el vagyok benne veszve az az igazság... :) A Heistekig jutottam, plusz néha versenyzem egy kicsit, meg kerülök egyet az autóimmal csak olyan örömautózás címen.
    Ha már így belemerültem a bemutatkozásba, akkor amúgy Seagal vagyok, felvidéki származású, Révkomáromban tanuló 23 éves férfiú. :) A PH!-n évek óta jelen vagyok, ám hozzászólni ritkán szoktam, inkább amolyan csendes megfigyelő vagyok csupán. Háziállatok terén vannak otthon halaim, a bátyám(már, amikor otthon van), meg házisárkánynak néha a muter :) Pozitív embernek tartom magam, nagyon rosszalkodni nem szoktam az Onlineban sem, inkább az élni és élni hagyni elvet követem. Rendszerességet nem tudnék mondani arra vonatkozólag, hogy milyen gyakran játszom, mivel társak híján csak néha felnéztem, de hamar elegem lett mindig a sok vérpistikéből...
    Ha beférek közétek, akkor remélem építő tagja lehetek a közösségnek és remélem tanulhatok tőletek ezt-azt. :)

    Köszi!
    Üdv,
    Seagal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák