Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz CactuS #44032 üzenetére

    Köszönöm, akkor ez se a szedjünk gyorsan össze egy kis pénzt mint sok vip work ami azért egyszerűen megcsinálható.

    Más, ma vettem Warstock -os Boxville -t és aki nem nézet YT videót és nem tudja annak mondom, hogy ellenben a missonbe amivel olcsóbbítani lehet ( amiben kibírja a rakétát) valójában 1 rakétát se bír ki (és tuningolni se lehet).

    A Ramp Buggy is a missonbe sokkal jobban bírja mint utána ha megvesszük. Olyan 10-20 kocsi lezúzása után már füstöl is (viszont lehet fejleszteni így még egy kis lét elszórni rá de érdekes + armor pont nincs)....

    A Ruiner 2000 az legalább azt hozza amit vártam és az se zavar hogy csak 8 rakétát lehet vele kilőni miután kihoztuk.Néha el lehet majd vele bohóckodni.

    A aqua meg már a missonbe is nagy csalódás volt pedig akartam venni, de van rajta egy gagyi gépfegyver (Buzzard -nál is rosszabb hatásfokkal) amivel csak előre lehet lőni amivel nem is lenne baj de ezért cserébe nem lehet a saját fegyvereket használni amivel minden irányba lehetne tüzelni így azt elnapoltam ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák