Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz CsigaGyilkos #12176 üzenetére

    Nekem a GTA IV EFLC ilyen beállítások mellett:

    A legforgalmasabb városrészen eszik 5100-5200MB között a RAM-ból.

    Ebből kiindulva RAM tekintetében a 8GB-nyi RAM elegendő lesz még nagy felbontáshoz is.

    Azt meg még mindig elfelejti mindenki, hogy anno 2008-ban 1 szálon dolgozó CPU-val, jó esetben 2 GB de inkább 1 GB RAM-mal és valami régi alsó-középkategóriás DX9c-t támogató VGA-val akartak játszani egy olyan játékkal ami már akkor megkövetelte a 4 fizikai magot és egy picit naprakészebb VGA-t.
    A szét telepített-vírusozott Windows XP-ről meg az 1 adattárolóról nem is beszélve...

    Aki kicsit is komolyabban veszi a játék témát az nem 1 vinyót használ amin egyszerre van az oprendszer meg a telepített játék... hanem minimum HDD-HDD/SSD-HDD kombót, 8 GB RAM-ot és socket1155-1150 foglalatós 4 fizikai magos minimum 3 Ghz-cen járó procit. A VGA meg nehéz kérdés a GTA esetében, mert a proci az ami fontosabb neki, de azért egy jó középkategóriás VGA nem árt neki pl GTX 760 (ezzel tolom én is a fentebbi 2160p-s felbontásban, ha videózni akarok akkor 1440p-re leveszem és meg van a stabil 60 FPS videózáshoz is ;) )

    Lényeg, ha a fenti masina minimum meg van akkor a GTA V szépen fog futni full HD-ben 60 FPS-el (szerintem).

    Szerk:

    Baszki a képeket nem ph-ra kellett volna feltöltenem... :(((
    Mindegy késő van már...

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák