Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vivax

    csendes tag

    válasz net84 #597 üzenetére

    Mivel soproni vagyok nehezen lett volna megoldott a szerviz helyezi be a kártyát dolog...
    Amúgy egy itteni szervizes ismerősömmel instaláltuk be a hardvert...mint említettem kipróbált alakatrészek mellé. Semmi gánya cucc, és no gányolás...túlfeszvédelemmel ellátott dugaljban volt. Mielött elfüsölt volna elötte még egy másik (GF5500) kártyával is ki lett próbálva. Tehát mikor az új kártya belekerült, fél perc múlva lekapcsolt a monitor. ez 2x lett próbálva, majd teszt a 0-ról...azaz minden egyes cuccot kicseréltünk vinyó, táp, proci vga...
    működött bebootolt és elindult minden...mikor visszatettük a Gigabite kártyát már be sem kapcsolta a monitort és egy pillanattal később el is égett az egyik IC...
    Ennél alaposabb vizsgálatot egyik számtech boltban sem csinálnak...
    Eddig beszéltem két boltos haverral is és ők is azt mondják, hogy ezt cserélni kéne szó nélkül...
    Szóval szerintem csak a lekvárkaszálás megy...hogy nem kelljen cserélniük.
    Beszéltem az importőrrel de ők arra hivatkozva, hogy nem velem állnak jogviszonyban, nem voltak hajlandóak semmit sem mondani... :F
    Most fel fogom hívni a PClandot, hogy mi a nagy helyezt...kiváncsi vagyok, hogy mit találnak ki.
    Először jöttek a ''vissza kell küldeni a gyártonak'' szöveggel azt egy hete, hogy ''volt pár hibás és emiatt nem kell''...és cserélik...aztán tegnap, hogy mivel ''nem volt még ilyen hiba, ezért mégis csak küldik''...szóval ez az ami nekem sántít! :((



    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Az arany sárban is arany

Új hozzászólás Aktív témák