Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz danielsz #56372 üzenetére

    Még egy kis adalék a Floatride Energy 3 Adventure-höz: elvittem rendes terepre, a 2. km végén sikerült valami kőre lépve kifordítani a bokám, de jobban, mint eddig bármikor, le is rövidítettem a távot jóval, és azóta is inkább sántikálok, mint nem. Ilyet eddig se a Salomon Sense Ride-dal, se a Nike Terra Kigerrel nem alkottam, hiába volt már, hogy valamire rálépve megbillent a bokám, mindig a határon belül maradtam, hogy a hirtelen ijedtségen kívül semmi gondot nem okozott, pár 10 m séta után tudtam folytatni a futást, se közben, se utána nem fájt. Nem tudom ez eddig a szerencsén múlott-e vagy sem (tippre nem, mert abban a kettőben kb. 1000 km-t mentem már terepen gond nélkül, ezzel meg rögtön pár km után gebasz van?). Nagy baj azért most sincs szerintem, de pár napig pihi lesz.
    Szóval ja, a FE3 Adventure nem terepcipő (mondjuk ezt nem állította a Reebok sem), max. valami városi letaposott murvás ösvényen érdemes menni benne, meg télen jó szolgálatot tesz az újragondolt felsőrész. Maradjatok inkább a sima FE3-nál, terepre meg rendes terepcipő...

Új hozzászólás Aktív témák