Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz Zozo0525 #54322 üzenetére

    Pont két hete vettem akciósan 27 euróért a hivatalos webshopból Compressport Free Belt Prot. Bár lehet, hogy itt akkor nem volt említve. Azóta már teljes áron van ott. De amúgy megfelel a kritériumaidnak, valószínűleg a nem pro változat is. Az 10 ezer körül van itthon is több helyen akció nélkül. Nagyon nem ástam bele magam a részletekbe, amit tudok különbség, hogy a pron van bottartó hátul, rajtszámtartó elől.
    Engem egy kicsit mondjuk zavar, hogy az egész egy nagy zseb, nincs semmi elválasztó benne, csak a "szája" van több szakaszra osztva. Így akár össze is csúszhat a kulcs, meg a telefon pl. Sok tesztet még nem nyomtam benne, lehet ez elképzelhetetlen a gyakorlatban. Illetve én elviselnék egy zipzáras kisebb zsebet még rajta. (Van egy decathlonos futónadrágom, aminek a derékrésze kvázi egy futóöv, az pl. több szekcióra van osztva és van két kisebb belső zipzáros része. Összességében nem olyan kifinomult cucc, mint a Free Belt, de ezek jó dolgok benne.)
    Salomonnak is van még egy hasonló öve, Pulse Belt, azt nem tudom milyen, de ajánlani szokták azt is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák