Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hakydakillah

    senior tag

    válasz Latitude #62372 üzenetére

    Mielőtt válaszolok ismét kihangsúlyozom, hogy legalja alatti kategóriáról váltottam, szóval összehasonlítási alap nálam szinte nulla így. A különbséget meg szavakba nem lehet foglalni :)

    Szóval a válaszaim:
    1. Xiaomi Redmi Note 3 Proval használom, azon belül gyári lejátszó, azon belül headphone type beállítva "MI In-Ear Pro" beállítás. Hybrid tipust nem láttam, de még Piston 3asat se, fotó alapján viszont ez lesz a hozzá való beállítás - szerintem.
    2. nekem azok kellően mélyek, sőt egyenlőre nekem túl sok. Lehet szokni kell, vagy bejáratni, vagy saját beállítást teszek majd. Ez majd idővel derül ki.
    3. Ez nálam is örökös probléma, eddig nekem mindig potyogott fülemből - főleg ha dolgozok és izzadok. Kritikusoknál is fele-fele arányban azt írták, hogy nekik a Hybrid potyog, másik felének a Piston potyogott. Ez nagyon emberfüggő. Nálam könnyű, kényelmes, eddig egyszer sem esett ki, ami nagy szó. Most vagyok túl, egy 2órás fűnyíráson, rengeteg mozgás, izzadtam ezerrel (rohadt meleg lett hirtelen), de kibírta végig :C

    Amúgy most volt akciós gearbesten, onnan vettem. Igaz EU raktárról, mert sürgősen kellett, de így se volt vészes az ára 17,7 euró szállítással együtt - igaz levontam egy kevés GB pontot is a végösszegből. A csomagot 6nap után meg is kaptam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák