Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blackmajesty

    aktív tag

    válasz kerekfej #38304 üzenetére

    Érdekes, nekem nemrég múlt el 2 éves a Brainwavz Alphám, és semmi baja nincs. Pedig annyira nem vigyáztam rá, mint a drágább füleseimre. Igaz, nem is használom folyamatosan, mert időnként próbálkoztam drágább cuccokkal is, de egyik sem jött be, így mindig visszatértem az Alphához. Most is ezt nyúzom, ha épp nem a fejesem van rajtam.
    Van egy ismerősöm, aki 2 év alatt megölt 3 BW Alphát, egy M4-et, egy vmilyen olcsó MyAudio fülest és egy Samsung headsetet. Vagy kontaktos lett vagy leszakadt a kábelről az egyik oldal. De ismerem a felhasználási szokásait, és egyértelmű, hogy miért mentek tönkre a fülesek. Nem egyszer előfordult, hogy ölében volt a laptop, füles bedugva, majd lerakta a gépet és felállt, a füles viszont a fülében volt... Na megnézném azt a fülhallgatót, ami az ilyen helyzetekben nem adja meg magát.
    Ja, és volt nekem egy Sennheiser CX55-öm, ami majdnem 2 évig bírta, de egyszer amikor szálltam le a buszról beakadt a kábel, és megrántotta kicsit a fülest, azonnal tönkre is ment. Szóval ha az ember nem tud vigyázni a cuccra, akkor nincs olyan füles, ami bírná évekig.

    Ja, és ezt nem azért írom, hogy a Brainwavzokat annyira ajánlgassam, mert nekem pl se az M4 se az R1 nem jön be hangra, de a minősége szerintem nem rosszabb, mint bármelyik másik márka. Vagy az is lehet, hogy én fogtam ki egy kivételesen jól összerakott darabot.

Új hozzászólás Aktív témák