Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    Üdv mindenkinek!
    Olvasgattam vissza, de ahogy éreztem előre is, inkább homályosabb lett a kép, mint tisztább.

    kb 5e Ft-t szánnék egy fülesre. Mindenféleképpen agybadugós kellene. Nincs lapát fülem, de nem elég mély a vájat a fülem tövénél és nem állnak meg benne a normál fülhallgatók.
    Erre szvsz más megoldás nincs, mint az agybedugható, de mondjátok, ha lenne más ötlet Beragasztani nem fogom a fülembe :) és a csiptetős pedig idegesít

    Namármost találtam Panasonicot, Thomsont, de a hszkből igazán az jött le, hogy csak a Sennheiser a megfelelő, de ez ellen a pénztárcám tiltakozik ! :(

    Nem vagyok vájtfülű, napi max 1-2 órát hallgatok zenét (tömegközön, utcán menve)
    Ellenben az szeretném, hogy ne vödör hangja legyen. Most egy Samsung (Z5F) lejátszóhoz van a gyári füles , aminek a minősége nekem már bőven megfelel.
    Viszont anno vett párom a telóhoz (v630i) hpm70-et, hát az valami szörnyűségesen barlanghangja volt. na ilyet soha többet.
    Kipróbálni nincs lehetőségem, szintén párom hozná, ezért lenne jó ha tudnátok tanácsot adni.

    Előre is kösz

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák