Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauzes

    őstag

    Sziasztok!

    Az XR-tulajoktól szeretnék segítséget kérni. Legyetek szívesek tanácsokat adni nekem arra vonatkozóan, hogy hogyan tegyem be a fülembe a fülhallgatót! :)

    Arról van szó, hogy ugyan nagyon szeretem a hangját, ha a helyén van, de az esetek zavaróan nagy részében egyszerűen nem sikerül megtalálni azt a kis pontot, ahol megfelelő. Így talán vannak praktikák, amelyek másnál is segíthetnek.
    Az előző Sony-mat bedugtam a fülembe, és kész, mindig tudtam, mikor van a helyén. Ennél ha mélyre dugom, bedugul a fülem (nyitott szájjal is) és tompa lesz a hangzás. Ha nem dugom mélyre, nem szigetel. Olyan is van, hogy azt hiszem, épp jól szól, aztán egy nüansznyi csúszás után egyszer csak "kidugul" a fülem, és csodálkozva veszem észre, hogy eddig szarul szólt, és csak most lett jó. De aztán megint picit kijjebb csúszik, és rosszabb lesz. És nekem még csak nem is kényelmetlen, de eléggé idegesít, hogy mindig mozgatnom kell a fülemben.

    Ha esetleg más is tapasztalt hasonlókat, de megtalálta a megoldást, remélem, hogy nekem is segít. Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák