Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz cintula187 #22273 üzenetére

    Lehet vele próbálkozni, én nem próbáltam, de állítólag jó. Nem lesz teljesen olyan, mint az igazi ASIO, de a directsound-nál jobb.

    (#22275) Ribi: Veszteség mindig van, ezért léteznek pl. az ECC -s RAM -ok. Nem mennék bele, de meglepődnél ha tudnád, hogy hány hibát vét másodpercenként a PC-d :) De erre vannak különféle eljárások, hogy ez ne okozzon problémát. Csak ez az eljárás WAV esetén nem működik, ezért van veszteség, és a lejátszó a hanganyagot WAV -ként küldi tovább.

    (#22274) Dorian: Nem kerüli meg teljesen, mert a win7 master hangerőszabályzója működik wasapi esetén. A wasapi nem függ hangkártyától, ezért én úgy tudom elképzelni, hogy a mixernek csak egy részét kerüli el, de teljesen nem tudja, mert ez adja át a hangkártya drivernek a hangot.

    A kernel streaminget azért nem írtam, mert tudtommal az win7 alatt már nincsen - helyette van a wasapi -, de lehet tévedem, még nem próbáltam. :)

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák