Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eladogeppc

    veterán

    válasz #16514048 #90521 üzenetére

    Szia !

    P30 Pro éjszakai módban sem kiemelkedő, hiába hype-olják. A mezei S9+-omat lerakom éjszakai módban fotózni, és tökéletes képet készít. Ami a durvább, hogy kézből is nagyon jó minőségű képeket csinál.

    Megjegyzésem: Videóban a P30 Pro még mindig nem az igazi. Barinőmmel ugyanazon a koncerten csináltunk videót a Budapest Parkban éjszaka.Ő a P30 Pro-val, én az S9+ommal 4K 60fps. Nem is volt gond visszanézve ott a helyszínen a kijelzőn, viszont másnap elküldtük Drive-on egymásnak a videót. És hát khm... kocka hegyek főleg a bemozduláskot, illetve olyan idióta AI-s mozgása volt szemben az S9+-al, ami gyönyörű volt.
    Csináltunk képeket is, és szintén a kijelzőn jónak tűnt, de gépre átmásolva a 10X zoom valami iszonyat ronda lett. Picit messzi voltunk, felismerhetetlen volt az előadó. Ragya hegyek. Nekem a 3X-os Zoom-al szebb képek készültek, és hozzáteszem, mind a ketten ittunk azért, és neki automata módban nem sikerült minden kép, nekem jóval több éles képem lett.

    Szóval jól leszúrt, hogy én ajánlottam neki a P30 Pro-t és inkább vett volna olcsóbban S9+-t.
    Ő a P30 Pro-t teljes áron vette meg KP-re a boltban. Egyébként azóta már nagyon szereti az OS-e miatt.
    :R

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Új hozzászólás Aktív témák