Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz Aryon87 #80473 üzenetére

    Jó képek...látom a nagyon minimális eltérést a képek között, ha egymás után nézegetem őket....de 3 perc mulva random nézném meg bármelyiket, akkor nemtudnám megmondani hogy melyiket nézem....tehát hétköznapi meg családi kattintgatásra bőven elég a gyári app és az automata mód....egyszerűen felesleges a nagyobb méret mega plusz idő vele variálgatni....átlagember nem kiállitásokra vagy versenyekre készit képet......magamból kiindulva egy nyaralás legyen 250-300 kép...felttöltöm felhőbe és lementem külső vinyóra vagy DVD-re kiirom...kb körbenézi a család és el van téve...max 1-2 évente meglessük egyszer....de képenként max 15 mp.....erre "tökmindegy hogy 99% vagy 100% vagy 101% egy kép.....kb érteni mire célzok......és szerintem a többség márpedig igy használja a telót.......aki makrózgat vagy komolyabban szórakozik az vesz valami objektives komoly masinát és játszadozik a Ps-sel akár képenként 30 percet is....

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák