Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dark/night

    csendes tag

    válasz Dr. 444Hertz #67063 üzenetére

    Igen, ez az én fejemben is megfordult, hogy ott kéne megvenni, de ilyen téren még egyáltalán nem ismerem a helyi viszonyokat... Persze ha ott is lesz a vétel, ettől a típus még eldöntendő...

    Az ország amúgy Indonézia...

    Az mindenképpen igaz, hogy a Samsung támogatottabb, népszerűbb termék, lásd a barátnőm azt mondta, ő Samsungot venne, bár igazából a Htc-t szerintem nem is ismeri... Amúgy meg jelenleg iPhone-ja van... :F

    Hajlok több szempontból is a Htc felé (akusztikai szempontokból mindenképpen), részben pont azért, mert nem annyira mainstream, mint a Samsung (bár bevallom, hogy tetszik a Samsung designja az S8-nál), de sok képen látom azt a fátyolosságot, életlenséget a képeken, amit többen is írtak... A Samsung általában élesebb, de szerintem jobbak, kevésbe harsányak, illetve élethűbbek a Htc színei...

    De ahány videó, kép, annyi féle benyomás, sokszor 1-1 videón, képsorozaton belül is hol a Samu, hol a Htc a jobb... Olyan ember véleménye is érdekelne, aki mindkét készüléket használta... Mint írtam, nagyon fontos lenne a videózás is, ezért szempont pl. a hang vagy az képstabilizáció...

    Az tuti, hogy a Samsung a Htc-nél kiegészítőkben jobban támogatott, de mivel esetemben nem a kecsesség, hanem a biztonság lesz a szempont, bármelyik is lesz a végén, kap egy strapabíró tokot és ennyi, amúgy sem vagyok az a tokcserélős, pimp-elős típus... :DDD Samsung esetén tuti UAG, mert a cég már bizonyított, sajnos a Htc-re nincs, mondjuk neház is lenne az Edge Sense miatt... Ott maradna a Spigen...

    Továbbra is várom a véleményeket, tapasztalatokat, itt és privátban is, biztos vagyok benne, hogy még lesz egy pár...

    Jó kis csapat ez a fórum, jelenleg is napi szinten olvasom, szeptembertől pedig igyekszem be is csatlakozni közétek...

Új hozzászólás Aktív témák