Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    veterán

    válasz kovaszoskeny #63351 üzenetére

    Köszönöm. Kitettem ezeket is 4K -s TV -re, és nekem picit vegyes lett a látvány. Ez a virágos HDR valóban annyival jobb, mint ahogy FHD monitoron is mutatkozik. A focipályás is tecc, de inkább csak abból a távolságból, amelyről amúgy is szoktuk nézni (~3,5-4m), közelebbről viszont (mint plö amikor a TV -ket bámészkodja az ember az áruházban a sorok között (~1,5m) -nekem- olyan furán "műnyagosan" mosott a szélek felé +a távolabbi dolgok, és ez számomra (szubjektív) ebből a távolságból, picit zavaró. Ugyan ez, a virágos HDR -rel kevésbé. Vagy azzal kevésbé észrevehető (?) - passz ...

    Félre ne értsd, mert nem leszólni akarom ... -csupán az én érzékelésemnek zavaró ez a wide. Biztosan praktikus, hogy többminden férjen bele egy-egy kompozícióba, és bevallom alkalmanként én is használnék ilyet, ha lenne. :) ... - de nincs (S7E). Csak gyári kiegészítővel, ami egyébként ,ehhez nagyon hasonlóan "torzít"...

    Mindezek ellenére, egyre inkább tetszik a G6. Pedig az első G6 posztok után, kicsit lehangolt lettem, mert azokat kevésbé jónak láttam.

Új hozzászólás Aktív témák