Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz A 2. Vesztes #42446 üzenetére

    Jó mondjuk bennem van egy erős utálat a Sony felé a Z óta, az valami förmedvény. :D
    Nem nagyon rosszak de ahogy mondtad, nemtúljók. :D

    Amúgy nem bírom a stílusod!
    Nem tudom eldönteni ,hogy mikor ironizálsz úgyhogy utállak!
    Vicc volt, ne szívd mellre. :D

    Egyet értek az előttem szólókkal, most a legjobb választás a G4 minden szempontból. :K
    Már ha Droidra vágysz. Az már ízlés kérdése.
    Viszont ennél maradva ugye a G4, az S6-ot én nem ajánlanám, fotósan erős viszont mindennapi használatba hamarabb vége lesz mint a G4-nek, főleg, hogy a multitaskingot még mindig nem tudták megoldani samuék.
    Az M9 maga nagyon jó készülék, már nem is melegszik, teljesítménye elég combos és az is marad egy jó ideig. Design szubjektív. nekem bejön.. írom ezt egy M8-ról. :D
    Viszont kamerás képességeit CSAK a DNG fájlokban mutatja meg. A JPG tömörítése valami förtelmes. Valamint az auto mód se olyan megszokott jó a HTC-től, kézzel állítod és RAW-ban fényképezel viszont akkor baba tud lenni!
    Na elkalandoztam, most egyértelmű G4, minden tetkintetben jobb a társaitól, talán a hátra felé mutató hangszóró ami negatívum, meg nekem nem jön be a varrás a hátlapon, de mint mondtam ez szubjektív dolog. :D

    Viszont ha nem sörgűs én megvárnám az őszt a helyedben.
    HTC Aero
    Új Nexus
    Sony Z5
    Note 5
    Elvileg az LG is készül még idén valamivel.
    Erősen kezdték az évet és kb mindenki ugyan úgy jó készülékeket csinált, muszáj még robbantaniuk és ez az összes gyártóra igaz.

    Ez ilyen félig OFF izémizé :D

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Új hozzászólás Aktív témák