Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz hito #30214 üzenetére

    A Parlament nálam is tervben van, csak szinte soha nem járok Pesten. Múltkor voltam átutazóban, gondoltam csinálok is képet, de olyan ködös, csúnya idő volt, hogy hagytam a fenébe. No de itt Bécsben is vannak szép épületek/helyek, ha kicsit szebb idő lesz lehet a nyakamba veszem a várost :)

    Én is akarok majd valami komolyabb állványt, ami elfér egy kis oldaltáskában, ugyanakkor teleszkópos, állítható, és nem olyan drága. Ami van nekem, az nem olyan stabil...

    MR007RM: mutass egy mintát, hogy mire gondolsz, és megpróbálok majd valami hasonlót reprodukálni (bár hozzáteszem, nekem nem célom a bizonygatás, nálam a Zoom már bizonyított)! Gyanítom 12MP-en a 808 képe részletesebb lesz, viszont szarból várat talán a Zoom jobbat tud építeni - lásd az előbb linkelt 2 képet. És ehhez nem kellett se különösebb beállítás, se utómunka, simán manuál mód, záridő beállít, lő, és kész a remek kép :)

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák