Hirdetés

Aktív témák

  • grabber

    addikt

    válasz JColee #38137 üzenetére

    Ebben az évben 14x volt első az időmérőn.

    Hányszor hibázott?Egyszer sem,mert első lett 14-szer->Na már most,aki a határon autózik az általában hibázik. Egyszer biztosan,Vettel nem hibázott eddig.Vagy robot,vagy a kocsiban annyi van,hogy nem kell határon autóznia.Én az utóbbira tippelek.Alonso-t többre tartom Vettel-nél,mert hiába nem nyer,szerintem jobb pilóta,mert többet autózik a saját képességei határán.
    Q1-ben meg minek erőlködjön,kíméli a gumikat,amit olyan jól ismer.

    Lehet,hogy a RedBull cheatel és emiatt olyan gyors a Fettelke.Bár ezt nem tudja senki sem bebizonyítani.
    De tény,az F1-et évről évre egyre jobban megölik.Hülye szabályok és unalmas versenyek.Sokan ennek még örülnek is,hogy Vettelke nyer,mert az olyan jó.Dönti a rekordokat ellenfél és erőlködés nélkül,ami hol ér fel akár MSC-Hak párhaccal.Sehol,így a rekord is annyit ér.Az egész haláli,őszintén.
    Ezen már nem tudok mit nézni.Holnap sem nézem.

    Spoiler:

    Alonso lerajtolja Webbert.
    Vettel megőrzi a pole pozíciót és Hamilton,Button fogja követni.
    5-8 kör alatt,Vettel 2-3 másodperc előnyre tesz szert,ami a 2. kerékcserére már 5 másodpercre nő majd.
    Az első kerékcserét Webbber és Hamilton fogja kezdeni.Őt követi majd Vettel és rá 2 kör múlva Button.Aki így feljön a 2. helyre.
    Webber az első kerékcsere után visszaelőzni Alonsot és a futam végére már Hamiltont is megelőzi.

    Végeredmény:
    1, Vettel
    2, Button
    3, Webber
    4, Hamilton
    5, Alonso
    6, Massa
    7, Rosberg
    8 Schumacher

    Ha igazam lesz én leiszom magam :D

Aktív témák