Hirdetés

Aktív témák

  • X3B6O0X

    aktív tag

    válasz Duree #20126 üzenetére

    Miért vagy benne olyan biztos? Hiszen bárki lehet tehetségesebb Schuminál is.
    És nem, nem vagyok anti-Schumis, hanem Rosberg a kedvencem. És év elején féltem, hogy Schumacher (és nem sumáker... ki volt ez az idióta, aki kitalálta ezt a nevet... :U ) elveri és derékbe töri karrierjét. Aztán jött Bahrain, Ausztrália, Malajzia*, Kína. És lőn, valaki gyorsabb, mint Schumacher (azért nem valaki, mert akik jobb autóban ülnek, azokat nem tudom Rosberggel egy kalap alá venni ilyen szinten. Kivéve Kubicát). És aztán jött a magyarázkodás, ezt csak így tudom mondani.
    Szóval ne vegyük alapfeltételnek azt, hogy Schumi volt, van és lesz a leggyorsabb pilóta, aki valaha is élt a Föld felszínén.

    *= itt Schuminak pechje volt, és ezért ez nem mérvadó. Na látjátok még ezt is elismerem :))

    "...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

Aktív témák